Aktualności

Gdynia i niezwykłe miejsce - Polanka Redłowska, zespół LandAR przygotował propozycję zagospodarowania tego wspaniale położonego terenu.

Przeczytajcie o naszej koncepcji...

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 13.09.2019 r.

 

 

Rok 2018 zaliczamy do naprawdę udanych, oto małe podsumowanie:
 

P jak projekty oczywiście :). W 2018 roku podpisaliśmy 42 umowy z Inwestorami. 24 z firmą LandAR i 18 z LandCOM. 

O jak oczyszczanie powietrza poprzez otaczającą zieleń. W 2018 roku temat ten stał się nam szczególnie bliski. Na firmowym fanpage'u publikowaliśmy, w każdy poniedziałek, informacje dotyczące otaczających nas roślin, ich właściwości oczyszczających, prozdrowotnych. Ponadto, w numerze 2/2018 magazynu przedsiębiorcy@eu ukazał się nasz artykuł "Zieleń wokół nas odpowiedzią na zanieczyszczenie powietrza" poświęcony właśnie tej tematyce. 
D jak dużo zadań w Piasecznie, Płocku i Gdańsku. Inwestorzy z tych trzech miast powierzyli nam nie jeden, ale po kilka zadań projektowych. To dla nas bardzo ważne, dziękujemy!
S jak sprzedaż, dobre wyniki sprzedażowe dały nam możliwość wyboru naprawdę ciekawych zadań, z korzystnymi dla firmy warunkami, pod względem prawnym i finansowym.
U jak uśmiech, który w tym roku często gościł na ustach Prezesa firmy. No cóż, były powody :). 
M jak Mielec, zadanie, które zakończyliśmy w 2018 roku, przed wakacjami. Temat warty wyróżnienia, na terenie 5,5 ha zespół LandAR zaprojektował boiska, place zabaw, zjazdy, miejsca postojowe, ciągi pieszo-rowerowe, oświetlenie, monitoring, małą architekturę, zieleń. Duży zakres, jeszcze większa satysfakcja. 
O jak obecność w mediach. Jesteśmy w Internecie (www, media społecznościowe, portale miast, portale tematyczne / branżowe etc.) oraz w prasie (regularnie w tytułach przedsiębiorcy@eu oraz Magazyn Offset)
W jak Warszawa i projekty w naszym rodzimym mieście. W 2018 roku wykonaliśmy 6 projektów w Warszawie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, w 2019 roku mamy chęć na więcej :).
A jak architekci krajobrazu z całej Polski, z którymi współpracujemy. W 2018 r. z niektórymi musieliśmy się pożegnać, z innymi przywitać, najważniejsze, że zmiany wyszły nam na dobre.
N jak nowe biuro, do którego się przenieśliśmy. Przeprowadzka do centrum (ul. Mokotowska) okazała się strzałem w dziesiątkę. Super miejsce, fantastyczna atmosfera, czyli wszystko, czego nam trzeba.
I jak inicjatywa, którą podejmujemy, żeby zmieniać otoczenie na lepsze. Projektujemy tak, żeby nam wszystkim lepiej się żyło, a jednocześnie szanujemy naturę i nie zapominamy, jak jest ważna i potrzebna do tego życia.
E jak eksperci, rok 2018 to jeszcze większe ugruntowanie pozycji w branży, budowanej od 2010 roku. Oby tak dalej!
 
 
Dodane: 18.01.2019 r.

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, szczęścia, miłości. Niech to będzie czas spędzony z najbliższymi, cudowny, niezapomniany. Życzymy radości z kolorowej choinki, prezentów, śniegu. Wszystkiego najlepszego!
 
A do tego... Szczęśliwego Nowego Roku :)!
 
 
Dodane: 20.12.2018 r.

Od 1 sierpnia pracujemy w nowym biurze, przy ulicy Mokotowskiej 4/6. Super lokalizacja, super pozytywna energia! Zapraszamy!

 

Dodane: 24.08.2018 r.

 

 

 

 

Najnowszy numer magazynu przedsiębiorcy@eu jest już do kupienia! W jego specjalnym dodatku - Twarze Biznesu - Urszula Ćwiek, Prezes Zarządu LandAR Projects Sp. z o.o. i Główny Architekt firmy.

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 30.04.2018 r.

 

Portal atrakcjedzieciece.pl pozwala odnaleźć fajne miejsca dla dzieci. W całej Polsce! Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z portalem. Jako projektanci m.in. placów zabaw, terenów sportowych chcemy pokazywać, gdzie można spędzać czas z najmłodszymi.

Czytaj więcej.../ Read more...

Dodane: 23.03.2018 r.

 

 

 

Rok 2017 był dla firmy LandAR niezwykle wymagający, pełen zmian, poważnych decyzji, wyzwań, a przy tym bardzo pracowity. Śmiało jednak możemy powiedzieć, że zakończyliśmy ten rok z sukcesem.

Przedstawiamy krótkie podsumowanie:

Siedziba - przenieśliśmy się do nowego, bardzo przytulnego biura przy ul. Grochowskiej. Jesteśmy bliżej centrum, bliżej warszawskich projektów, które wykonywaliśmy w tym roku: ścianki wspinaczkowe, zieleń, podwórka, place zabaw etc.

Umowy - podpisaliśmy w tym roku ok. 25 umów z Inwestorami. Pozyskaliśmy stałych Klientów. Klienci są zadowoleni, co potwierdzają referencjami i kolejnymi zleceniami.

Koordynator - nowy, świetny, realizujący zadania kompleksowo i na czas. Takiego szukaliśmy, takiego mamy!

Cele - zawsze na początku roku stawiamy sobie cele, a następnie dążymy do ich realizacji. Co się udało: wspaniałe, zrealizowane projekty, zespół na 5+, koordynator na miarę sukcesu, obsługa księgowa i prawna na wysokim poziomie, współpraca z nowymi podmiotami, profesjonalny sprzęt drukarski i oczywiście satysfakcjonujący obrót.

Efekty - mierzone w ilości i jakości wykonywanych zadań, satysfakcji Klientów. Nasi Inwestorzy wracają do LandAR z kolejnymi zleceniami, polecają nas innym podmiotom. Oby tak dalej!

Sukces - nagroda, którą otrzymaliśmy od Klubu Informacji Europejskiej - Bizon Biznesu! Wspaniałe wyróżnienie za wieloletnią działalność firmy.

 

Dodane: 12.02.2018 r.

 

* Luty, przełomowy miesiąc dla LandAR, rozpoczynający czas reorganizacji w firmie: dostosowywania się do zmiennego charakteru rynku, szukania oszczędności i korzystnych rozwiązań
* Analiza, 2016 rok to czas rozkładania na czynniki pierwsze zadań do wykonania oraz umów, a także negocjacji z Inwestorami odnośnie zapisów w nich zawartych, tak, żeby podejmować obustronnie korzystną współpracę
* Nasz zespół, mniejszy, ale stabilny, pewny, sprawdzony
* Drogi, projekty, w których stale się realizujemy, w tym roku zdobyliśmy zlecenia aż w 7 polskich miastach
* A jak Augustów, gdzie modernizowaliśmy boisko, a ponadto... Tomaszów Mazowiecki, Stryków, Płock i... nasze ulubione projekty terenów sportowych
* Realizacja, którą koordynujemy, wyjątkowa, dotycząca siłowni plenerowej dla seniorów, wg projektu naszego autorstwa

 
* Projekty, 29 zdobytych zleceń, różnorodnych, rozwijających, inspirujących
* Ruch i sport, które na stałe wprowadziliśmy do naszego grafiku pracy, codzienna 20-minutowa przerwa na freesby, marsz, siłownię zewnętrzną...
* Ochrona znaku towarowego LandAR, właśnie w tym roku otrzymaliśmy jakże cenne dla nas Świadectwo
* Jesteśmy online poprzez stale aktualizowane www, FB z 863 polubieniami, LinkedIn, Google+
* Ekologia i opracowany przez nas schemat dotyczący przesadzania drzew, pozytywna alternatywa dla ich wycinki
* CSR, dołączyliśmy do UN Global Compact, największej na świecie inicjatywy ONZ na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierania zrównoważonego rozwoju
* Tereny dla dzieci, które w tym roku realizowaliśmy okazały się naprawdę ciekawe, jak chociażby plac zabaw dla każdego, od Juniora do Seniora w Toruniu, a nasz pomysł konkursowy na koncepcję placu zabaw w klimacie "Małego Księcia"... Bajka!

* Sprzedaż w LandAR jest niezwykle ważna, w tym roku również możemy sobie pogratulować stale zdobywanych zleceń, w każdym miesiącu!

 

Dodane: 05.01.2017 r.

Składamy najserdeczniejsze życzenia...

Wesołych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Niech ten czas, spędzony w gronie najbliższych, będzie spokojny i wyjątkowy.

Życzymy wspaniałej, mieniącej się kolorami choinki, wymarzonych prezentów, pysznych potraw, a przede wszystkim dużo życzliwości!

Zespół LandAR

 

Dodane: 20.12.2016 r.

 

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu przedsiębiorcy@eu. Znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów, a wśród nich również nasz "Ogród w wielkim mieście, czyli... 10 kroków do twojego idealnego ogrodu"./ Welcome to the latest issue of the magazine przedsiębiorcy@eu. You will find there a lot of interesting articles, among them there is also ours "Garden in a big city... 10 steps to your perfect garden."

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 22.08.2016 r.

Ostatnio mieliśmy przyjemność pracować nad koncepcjami placów zabaw przy przedszkolach, zatem pierwsza odsłona./ Recently we had a pleasure to work on concepts of the playgrounds at kindergartens, so here is the first part of it.

Dodane: 01.07.2016 r.

Przed nami projekt siłowni zewnętrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Ważny i wyjątkowy. Siłownia przy Domu Pomocy Społecznej nr 1 pozwoli jego mieszkańcom poprawić koordynację ruchową. Z siłowni, poprzez odpowiedni dobór urządzeń, będą mogły korzystać osoby poruszające się samodzielnie, jak i na wózkach inwalidzkich./ In front of us design of external gym in Tomaszów Mazowiecki. Important and unique. Gym at the Social Welfare Home will allow its citizens to improve the coordination of movement. The gym, by appropriate selection of equipment, can be used by people moving independently and by people in wheelchairs aswell.

Czytaj więcej.../ Read more...

Dodane: 27.05.2016 r.